DİJİTALLEŞTİRME HİZMETLERİMİZ

Dijital Arşivleme Alanında Verdiğimiz Hizmetlerimiz

Kitap, Belge, Doküman, Kartvizit, Fotoğraf Tarama, OCR, Aranabilir PDF ve diğer tüm dijitalleştirme hizmetleri.

Hizmetlerimiz bilgi kaynaklarının taranması, yazıya ve resime dönüştürmesi ve veritabanlarına aktarılması olarak 3 kategoriye ayrılmaktadır. İlk hizmetimiz Kitap, doküman ve diğer bilgi kaynaklarının resim tarayıcılarla taranarak bilgisayarlar ve diğer taşınabilir cihazlarda görüntülenebilmesi için yeterlidir. İkinci hizmetimiz olan OCR, resim tarayıcılarla taranarak dijitalleştirilen belgelerdeki yazılar OCR programları ile harflere, tablolar tablolara, resimlerde resimlere dönüştürülüp Word, Excel, PDF, EPUB, Txt gibi dosya formatlarına çevirilerek bilgisayar ortamına aktarılır. Bu işlem sonucunda ortayaca çıkan veriler istenildiği gibi değiştirilebilir, alıntı yapılabilir ve içerisinde arama yapılır hale gelmektedir. Üçüncü hizmetimizse verilerin indekslenebilmesi ve daha kolay erişilebilmesi amacı ile OCR işlemi sonucunda kitap, dergi, belge, doküman gibi bilgi kaynaklarından elde edilen veriler ERP, Muhasebe, CRM programları ve diğer paket programlarda kullanılmak üzere veritabanlarına, kartvizitlerden elde edilen bilgiler ise Outlook kişileri veya diğer adres defteri programlarına ya da cep telefonlarının rehberleri içerisine aktarılmasıdır.

kitap tarama hizmeti

Kitap Tarama ve OCR

Her tür Kitap, Dergi ve Gazetenin özel geliştirilmiş cihazlarla taranarak pdf, aranabilir pdf, jpg, epub, word, excel, text gibi dosya formatlarına aktarılması, OCR işlemleri ve E-Kitap oluşturma.

Kitap Tarama hizmetimiz hakkında detaylı bilgi ...
doküman tarama, evrak tarama

Doküman, Belge, Evrak Tarama

Doküman, Belge, sürekli form gibi kağıtlara basılı bilgi kaynakların hızlı tarama makinalarıyla taranarak pdf, aranabilir pdf, jpg, epub, word, excel, text gibi dosya formatlarına aktarılması ve OCR işlemi.

Belge ve Doküman Tarama hizmetimiz hakkında detaylı bilgi ...
pafta, proje tarama

Proje Tarama ve Pafta Tarama

İnşaat, makine ve parçalara ait çizimlerin ve projelerin tarama hizmeti. A3 boyutlarından büyük her tür proje ve pafta gibi dokümanların taramasını özel tarayıcılarımız ile yüksek çözünürlükle yapıyoruz.

Proje ve Pafta Tarama hakkında detaylı bilgi ...
Veri girişi

Veri Giriş Hizmeti

Tecrübeli operatörler ve özel geliştirilmiş profesyonel yazılımlar ile kağıda basılı dokümanlar, yazıcı çıktıları veya el yazılarını hızlı, güvenli ve doğru bir şekilde dijital ortama aktarıyoruz.

Veri Giriş hizmetimiz hakkında detaylı bilgi ...
Gazete tarama, Duvar Kağıdı Tarama

Poster, Harita, A0, Gazete, Kumaş, Ahşap, PVC, Duvar Kağıdı Tarama

Geniş format diye tabir edilen A3 kağıt boyutlarından daha büyük Proje, Pafta, Poster, Harita, Fotoğraf, Kumaş, duvar kağıdı gibi bilgi, resim ve desen içeren her tür materyeli tarıyoruz.
Geniş format tarama hakkında detaylı bilgi ...

kartvizit tarama hizmeti

Kartvizit Tarama ve Adres Defterine Aktarma

Kartvizit klasörlerinde biriken tüm kartvizitlerin kartvizit tarayıcı makinalarla taranıp Outlook, Cep Telefonu, ERP, CRM ve diğer ticari programların adres defterlerine ve rehberlerine aktarılması.

Kartvizit Tarama Adres Defteri Oluşturma hizmetimiz hakkında detaylı bilgi ...
fotoğraf tarama hizmeti

Fotoğraf ve Resim Tarama

Fotoğraf kağıdına basılı renkli, siyah beyaz tüm fotoğraflar veya dia ve negatiflerin özel geliştirilmiş profesyonel tarayıcı makinalarla taranarak bilgisayar ortamına aktarılması.

Fotoğraf Tarama hizmetimiz hakkında detaylı bilgi ...
Kumaş tarama

Kumaş Tarama

Yeniden üretim amaçlı olarak desenli ve desensiz her tür dokudaki kumaşın yüksek çözünürlükte taranarak dijital ortama kayıpsız bir şekilde aktarılması.

İletişime geç
pdfi worde çevirme

PDF'den Word'e aktarma

Basılı doküman, kitap ve PDF dosyalarının OCR teknolojisi yardımı ile text formatına dönüştürülmesi, hata düzeltme ve mizanpaj yapılarak word dosya formatına aktarılması.

İletişime geç
tabloyu excele aktarma

PDF'den Excel'e aktarma

Tablo formundaki basılı dokümanlar veya PDF dosyalarının text formatına dönüştürüldükten sonra hatasız bir şekilde Excel yazılımına aktarılması ve düzenlenmesi.

İletişime geç
jpg dosyasını worde aktarma

JPG'den Word'e aktarma

JPG veya Tiff formatında oluştrulmuş veya taranmış dosyalarının OCR teknolojisi yardımı ile text formatına dönüştürülmesi, hata düzeltme ve mizanpaj yapılarak word dosya formatına aktarılması.

İletişime geç
çoklu pdf oluşturma

Toplu Pdf oluşturma

Projeye özel geliştirilecek yazılımlarla rapor, resim, excel, word gibi her tür veri kaynağından toplu olarak PDF dosyası oluşturma ve özel isimlendirme.

İletişime geç
QR kod ve barkodlu belge oluşturma ve işlemme

QR Kodlu ve Barkodlu Belge İşleme

İndeksleme veya hızlı veri işleme amaçlı olarak dokümanlara QR kod veya Barkod ekleme ve QR kodlu veya barkodlu belgeleri işleme.

İletişime geç